Anasayfam
Doğumum
Fotoğraf Albümüm
Ailem
Günlüğüm
İlklerim
Duyurularım
Ziyaretçi Defterim
Ziyaretçi Defterim
Mesaj Yaz
Aylin - Osman Atasoy  27.11.2010 01:13:33

Miraycığım bugün hepbirlikte bize geldiniz ne iyi ettiniz de bizi mutlu ettiniz. 10 aylıksın ama öyle zeki ve anlamlı bakışların vardı ki sana bayıldık. Büyüyünce çok önemli işlere imza atacak gibi duruyorsun. Çok tatlısın ve güzelsin maşallah, Allah'ım seni ve ablanı esirgesin, anne-babanıza sizi bağışlasın, ömrünüz hayırlı olsun. İyiki sizleri tanıdık, iyiki hayatımızdasiniz.
Sevgilerimizle,
Aylin teyzen & Osman amcan....

İlknur Yalçın  07.03.2010 23:16:24

Hoşgelmişsin dünyaya, sefalar getirmişsin meleğim... :)
Annene babana hayırlı evlat ol;
sağlıkla huzurla büyü mis kokulu prenses
Rabbim seni tüm kötülüklerden korusun...

Ceylin Azra Kızılkaya  20.02.2010 17:33:56

Kardeşim;
Seninle oynamak istiyorum.
Senin için bir resim yapmak istiyorum.
Seninle bir kitap okumak istiyorum.
Seninle parka gitmek istiyorum.
Seninle gezmek, dolaşmak istiyorum.
Seninle uyumak istiyorum.
Kardeşim seni çok seviyorum.

Pınar Sarı  19.02.2010 20:48:29

Merhaba güzel meleğim aramıza hoşgeldin :) Doğduğun gün hastaneye geldiğimizde bir ay parçası gibi parlıyordun. Hepimizin gözlerini kamaştırdın :)) Ömrün boyunca sağlık,mutluluk hep seninle ve ailenle olsun.. Seni ve ablanı o kadar çok seviyorum ki benim için yeriniz çok ayrı ve özel.. Doğduğunuz gün yanınızda olduğum gibi ömrüm boyuncada hep yanınızda olacağım inşallah. Bu arada ablanın hastanede ilk altını ben değiştirmiştim. Seninde altını ilk değiştirmek yine bana nasip oldu:)))))))))))) Bunuda yazmadan geçemedim yani:))))) Hadi biran önce büyüde bol kahkahalı bol eğlenceli kızlar toplantılarına sende katıl..Kocaman öpüyorum tatlı kuzucuğum..

Erhan Polat  17.02.2010 21:22:23

Ailemize hoşgeldin güzel kız.Valla senden çekeceğimiz var çok güzel bir kız olacaksın şimdiden yakıyorsun.:) Hayatın boyunca sağlık mutluluk yakanı bırakmasın.Her zaman yanındayım.

Ayşe_Mustafa Bayyiğit  17.02.2010 15:15:04

'Miray Suyum' sana taa çook uzaklardan danimarkadan slmlar.Aramıza hoş geldin sarı papatyam benim.Daha seni görme ve tanışma, koklama şansımız olmadı ama çok tatlı birşeysin.Birbirimizi görünce çok seviceeez,gerçi şimdiden resimlerine bakıp ,öpüp kokluyoruz seni.Mustafa eninşten ve ben, seni öpüp koklayacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz.Hayatta şansın açık, bahtın güzel olur inşaallah.Rabbime emanet ol.Rabbim seni bütün kötülüklerden korusun.Seni kocaaamaaan öpüyoruz.

Fatma Polat  14.02.2010 23:33:43

Uğur böceğimmmm...Allah'ıma ne kadar şükretsem azdır..Bize böyle dünyalar güzeli cennetten mis kokusuyla gelen bir melek gönderdiği için..Kuzummmm yer fıstığımm...Su gibi tertemiz olsun ömrün...Kana kana seni içsemm, koklasammm seniii, yinede doyamam ben sana..Doktorun Adnan bey " bu bebeğin göbek adı Fatoş olsun teyzesine uğur getirsin " dediğinde o kadar mutlu oldum ki ve o kadar inandımki şans getirdiğine,iyi ki geldin prenses..Ablan ve sen benim canımın bir parçasısınız ..Son nefesime kadar hep yanınızda olacağım..Çok güzel, gülüşlerin eksik olmadığı günler bizi bekliyor...Teyzeniz sizi çok seviyorrrrrrr........

Emine Kızılkaya  13.02.2010 17:06:39

Ay ışığım "Miray Su" kalbimin en derinine hoşgeldin. Birkaç gündür yağan yağmur yerine Allahım doğduğun gün dünyaya ışığıyla hepimizin içini ısıtan mis kokusuyla benim "Su" yumu gönderdi. Su gibi ömrün olsun nar tanem, minik meleğim, limon çekirdeğim.

 
Ziyaretçi Sayısı : 61845
www.bebegimonline.net